Kempy

Kemp Baťove traily

Dvojdňový MTB KEMP sa uskutoční 5 – 6.9 v Partizánskom na Baťových trailoch.
Kemp je určený pre cyklistov, ktorí už majú nejaké tie skúsenosti s jazdením na trailoch. Takže nieje vhodný pre začiatočníkov. Minimálny vek účastníka je 15 rokov.
Časový harmonogram kempu:
Sobota :

– 9.30 – stretnutie na parkovisku pri Salaši, zoznámenie sa, administratíva, info o kempe…
10.00 – 13.45 Prvý tréningový blok (rozjazdenie, metodické cvičenia za pomoci kužeľov, výšľap, rozcvička, tréning na vybraných úsekoch)
13.30 – 15.15 prestávka, obed
15.20 – 20.00 Druhý tréningový blok na trailoch, zábavné aktivity na parkovisku, strečing, posedenie – zhodnotenie dňa, debata…
Nedeľa:

– 9.30 – 13.30 stretnutie pri salaši, Prvý tréningový blok (rozjazdenie, výšľap, rozcvička, tréning na vybraných úsekoch)
13.30 – 14.45 – Prestávka, obed
14.50 – 17.30 . Druhý tréningový blok, strečing, rozlúčenie a ukončenie kempu.

Cena dvojdňového kempu je 75€.
V cene kempu je zahrnutá len organizácia kempu, program a trénerské služby. Prípadné ubytovanie, jedlo, pitie si zabezpečuje každý účastník sám.
Povinná výbava účastníka kempu je: bicykel, prilba (odporúčané sú aj chrániče kolien atď..), bunda pre prípadné horšie počasie a karimatka alebo nejaká podložka na strečing.
Počet účastníkov je obmedzený. Pre prihlásenie sa na kemp, rezervovanie miesta a prípadné ďalšie otázky ma môžete kontaktovať nasledovne:

Adam Haviar(Tréner, organizátor) – 0911363391 / haviar.adam@gmail.com.

Účastníci sa kempu zúčastňujú na vlastné riziko. Tréner a organizátor nenesie zodpovednosť za prípadné zranenie či vzniknuté škody na majetku. Účastník mladší ako 18 rokov musí mať na začiatku kempu pri administratívnych záležitostiach so sebou zákonného zástupcu.
Pre prípadnú veľmi nepriaznivú predpoveď počasia bude po vzájomnej dohode s účastníkmi kempu dohodnutý nasledovný postup.

Organizátor – Adam Haviar, MTB School
http://www.mtbschool.net